GLAMCR ÇEKİM IŞIĞI

Taşıma Çantası: Setinizi rahatça taşımanıza olanak sağlayan, siyah renkli, omuzdan askılı olup, aynı zamanda elde taşımanıza imkân tanıyan, kaliteli dikiş ve ergonomik yapıya sahiptir.

Uzaktan Kumanda: Uzaktan kumanda yardımı ile ürünün ışıklarını tamamen açabilir, kapatabilir, ışık sıcaklığı ayarlaması yapabilirsiniz. Radyo frekansı ile çalışan kumanda 50 metre mesafeye kadar uzaktan kontrol imkanı sağlamaktadır.

Ayna: Set içerisinde bulunan ayna ile işlem yaptığınız bölgeleri ve sonuçlarını anlık olarak müşterinizde gözlemleyebilir.

Ayak: İç içe geçmeli bir sisteme sahip olup, uzunluğunu max. 200 cm ve min. 81 cm değerleri arasında ayarlayabileceğiniz iki adet ayarlanabilir köprü bağlantısından oluşmaktadır. Ürünü tamamen topladığınızda uzunluğu 80,5 cm’ye kadar düşmektedir. Bir şemsiye kadar hafif olması, taşımada büyük kolaylık sağlarken, üzerinde 2.5 KG kadar yük taşıma kapasitesine sahiptir.

Maximum Uzunluk: 200 cm

Kapalı Uzunluk: 80.5 cm

Minimum Uzunluk: 81 cm

Bacak Kalınlığı: 23.5 mm

Kendi Ağırlığı: 1040 gr.

Taşıma Kapasitesi: 2.5 gr.

Adaptör: 100V-240Vgiriş, 24V çıkış değerine sahip olup, toplam kablo uzunluğu 4.40 cm’dir.

Telefon ve Ipad Tutucu: Set içerisinde bulunan telefon ve ipad tutucusu yardımı ile, yaptığınız iş ve işlemleri anlık olarak kayıt altına alabilirsiniz.

Gdx Pro Makeup Light: Setimizin ana gövdesini oluşturan çekimlerimizde size kaliteli ışık sağlayacak olan, içerisinde toplamda 500 tane LED içeren, BEYAZ ve SARI olmak üzere 2 Renge sahip olan parçasıdır.

Güç Kaynağı (Power Socet) Girişi:Prize takılan cihazın güç adaptör girişini bu kısma takıyoruz. Ana şebekeden alınan 220V değerindeki voltaj Adaptör sayesinde 24V değerine kadar düşürülmektedir.

Işık Gücü ve Renk Ayar (Dimmerable) Düğmesi: Işık gücü ayar düğmesi yardımı ile Bicolor Ring Işık setinin üretmiş olduğu ışık gücünü ayarlayabiliriz. Düğmeyi sağa doğru çevirdiğimizde Bicolor Ring Işık setinin ışık gücü artarken, sola doğru çevirdiğimizde ise Bicolor Ring Işık setinin ışık gücünün azaldığını görebiliriz. GDX PRO MAKEUP LIGHT Işık seti BEYAZ ve SARI olmak üzere iki renkten oluşmaktadır. Işık Rengi Ayar Düğmesi yardımı ile renkler arasında rahatça geçiş yapabilirsiniz.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Model: GDX Pro Makeup Light

Enerji: 110V-220V 50Hz-60Hz

Güç: 85W

Renk Sıcaklıkğı: 3000~5500K

CRI : >95

KUTU İÇERİĞİ

1 adet Taşıma Çantası

1 adet Uzaktan Kumanda

1 adet Ayna

1 adet Ayak

1 adet Telefon Tutucu

1 adet IPad Tutucu

1 adet Adaptör

2 adet Çift Renk (Sarı,Beyaz) Led Işık

 1 yıl garanti 

 

  • Microblading,Blog,Kalıcı Makyaj,Saç,Türban,Blog ve bir çok alanda rahatlıkla kullanım sağlanır.

Ürün Detaylarını İncele

KDV DAHİL 1.700,00 TL
Açıklama Fiyat
KDV DAHİL 1.700,00 TL
Açıklama Fiyat
KDV DAHİL 1.700,00 TL

İlk Yorumu Siz Gönderin!

Yorum gönderin

Diğer Foto Çekim Işıkları

WeCreativez WhatsApp Support
Hoş Geldiniz. Hangi Ürünümüzle İlgileniyorsunuz?