360 MANYETİK OPTİK 1200NM VE PİCOSURE ND YAG LAZER EPİLASYON

360 manyetik optik 1200 nm seri ütüleme sistem ve gerçek buz başlık  ve gerçek 4000 W gücünde

son sistem teknolji...!!

2 YIL GARANTİLİ 

ve aynı zamanda  picosure lazer ile dövme silme,leke kaldırma,çil kaldırma  amelyat yara yanık  faça izleri  yok etme  gibi  işlemler yapabilirsiniz

OPT SHR BUZ LAZER EPİLASYON  

PİCOSURE RENKLİ DÖVME SİLME 

PİCOSURE SİYAH DÖVME SİLME 

PİCO KARBON  PEELİNG 

PİCO  CİLT VE RENK TEDAVİSİ 

SATIŞ VE SATIŞ SONRASI EN HIZLI TEKNİK SERVİS GARANTİSİ İLE TÜRLİYENİN EN İYİ GÜZELLİK MERKEZİ EKİPMANLARI İTHALATÇISI OLMANIN GURURUNU YAŞIYOUZ.

SİZLERDE SEKTÖRDEMADUR OLMAK İSTEMİYORSANIZ DOĞRU FİRMAYLA ÇALIŞIP EN SIKINTISIZ BİR İŞLETME DENEYİMİNİ YAŞAYIN.

TÜM ÜRÜNLERİMİZ VE CİHAZLARIMIZ STOKTAN HEMEN TESLİM İLE GÜNÜNDE, SAATİNDE TESLİM EDİLİR VE GARANTİ SÖZLEŞMESİ İLE HAKLARINIZ SONUNA KADAR KORUNUR.

ASLA BAHANELERE YER BIRAKMADAN 7*24 BİZLERE ULAŞMANIZ SAĞLANIR VE EN HIZLI ÇÖZÜM SUNULUR.

AKADEMİK ALT YAPIMIZ İLE ÜCRETSİZ OLARAK HEM CİHAZ, HEM UYGULAMA EĞİTİMLERİ DETAYLI OLARAK VERİLİR VE SONRASINDA SERTİFİKALANDIRILIR!

ŞİRKET VE SHOWROOMLARIMIZI ZİYARET EDİP GÖREBİLİRSİNİZ VE BİNLERCE REFERANSIMIZ İLE İLETİŞİME GEÇİP DETAYLARI ONLARDAN ALABİLİRSİNİZ.

SHOWROOMU OLMAYAN, KÜÇÜK İŞLETMELERDEN ALACAĞINI ÜRÜNLERDE MUHATAP BULAMAMA SIKINTILARINI ASLA BİZDE YAŞAMAZ DAİMA MEMNUN MÜŞTERİ MANTIĞIMIZLA KARŞILAŞIRSINIZ.

MARKAMIZ PATENTLİ OLUP ŞAHSIMIZ DIŞINDA HİÇBİR İŞLETME İLE ORTAKLIK VEYA ÇALIŞMAMIZ YOKTUR. GÖRSELLERİMİZİ VE MARKAMIZI KULLANAN FİRMALARA İTİBAR ETMEYİP ANINDA ŞİKAYET EDİNİZ!

KDV HARİÇ 170.000,00 TL
WeCreativez WhatsApp Support
Hoş Geldiniz. Hangi Ürünümüzle İlgileniyorsunuz?